Zwroty

Darmowy zwrot

Zwrot towaru do nas jest bezpłatny i masz pełne prawo do zwrotu. Wystarczy skorzystać z załączonego dowodu zwrotu, który jest bezpłatny i zawsze znajduje się w opakowaniu. Bezpiecznie zapakuj towary w to samo oryginalne opakowanie, w jakim zostały dostarczone.

Oto jak to robisz:

Prawidłowo zapakowane przedmioty włożyć z powrotem do opakowania i bezpiecznie zamknąć. Towar należy zwrócić w tym samym oryginalnym opakowaniu, w jakim został dostarczony. Następnie należy zaznaczyć załączoną etykietę zwrotną na paczce i przekazać paczkę spedytorowi używanemu w związku z dostawą paczki (za pośrednictwem Poczty Polskiej w lokalnym urządzie pocztowym lub sklepie pocztowym).

Zwróć uwagę, że przesyłka zwrotna jest bezpłatna tylko wtedy, gdy korzystasz z dołączonej etykiety zwrotnej Luxreaders.

Gdy zarejestrujemy Twój zwrot w naszym magazynie, automatycznie otrzymasz wiadomość e-mail. Może to zająć do 14 dni. Następnie zwracamy cenę zakupu zgodnie z użytą formą płatności.

Zwrot pieniędzy

Po oddaniu produktu, zwrócimy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym wszelkie koszty dostawy. Nie dotyczy to jednak następujących przypadków: Jeśli kupiłeś kilka pozycji w zamówieniu i żałujesz tylko części zakupu, nie zwrócimy kosztów dostawy.

Jeśli wybrałeś formę dostawy, która jest droższa niż najtańsza forma dostawy jaką oferujemy, nie otrzymasz zwrotu dodatkowych kosztów. Zwrócimy kwotę bez zbędnej zwłoki, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas powiadomienia o anulowaniu.