Okulary przeciwsłoneczne z mocą

Okulary przeciwsłoneczne z mocą

Wiemy, że lato może czasem stanowić niewielkie wyzwanie. To typowy dylemat typu chcesz czytać na słońcu, ale - albo zostaniesz oślepiony przez promienie przy użyciu zwykłych okularów do czytania - albo po prostu będziesz boleśnie mrużyć oczy przez zwykłe okulary przeciwsłoneczne.

Możemy w tym pomóc! Zebraliśmy wybór okularów do czytania z ochroną przed promieniami słonecznymi o mocnych soczewkach, które w połączeniu z przyciemnianym szkłem pozwalają skupić się równie dobrze na niewielkiej odległości, jak w przypadku zwykłych okularów do czytania. Ciesz się słońcem tego lata, nawet czytając z parą wysokiej jakości przyciemnianych okularów do czytania.

Wszystkie nasze okulary do czytania z filtrem ochrony przed  promieniami słonecznymi są dostępne od +1 do +2,5 siły, a jeśli nie masz pewności, jakiej mocy soczewki potrzebujesz, wypróbuj nasz test wzroku na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że stoisz kilka centymetrów od ekranu i czytasz tekst różnymi czcionkami - dzięki temu możesz sprawdzić swój wzrok, a my podpowiemy, jakiej mocy soczewki potrzebujesz.

Wszystkie nasze okulary przeciwsłoneczne są zaprojektowane jako unisex i są dostępne w wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu można je dowolnie mieszać i dopasowywać. Aby sprawdzić, które rodzaje okularów są odpowiednie dla kształtu twarzy, zalecamy nasze wirtualne narzędzie do przymierzania, które pomoże Ci w wizualizacji różnych oprawek na twarzy z własnego domu.

Materiały, z których wykonane są nasze nasadki przeciwsłoneczne są lekkie, wytrzymałe i niezwykle wygodne. Dodatkowo wszystkie okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w ochronę UV, która chroni oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, a także w elastyczne zawiasy, które łatwo dopasowują się do szerokości głowy.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Items 1-19 of 56

Page
per page
Set Descending Direction
  1.  
  2. Sun - Shape #B
    119 zł

Items 1-19 of 56

Page
per page
Set Descending Direction