Okulary przeciwsłoneczne z mocą dla mężczyzn

Okulary przeciwsłoneczne z mocą dla mężczyzn

Nasze okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn są dostępne o mocy od +1 do +2,5. Ich materiały zostały starannie dobrane, a soczewki wykonane z najlepszej jakości szkła, które ma ogromne znaczenie dla dobrego widzenia. We wszystkich naszych okularach używamy wysokiej jakości szkła hartowanego.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz za ocean, czy po prostu chcesz uniknąć słońca przeszywającego oczy po długiej zimie; idealnym rozwiązaniem są okulary przeciwsłoneczne do czytania. Zachowaj wyraźne widzenie, jednocześnie chroniąc oczy przed słońcem.

Czas pożegnać się z niezręcznymi nakładkami przeciwsłonecznymi na okulary do czytania, i skorzystać z łatwego rozwiązania, jakim są okulary przeciwsłoneczne z mocą, idealne do czytania w słoneczny dzień. Skuteczne połączenie zwykłych okularów do czytania i okularów przeciwsłonecznych, które zapewnia to, co najlepsze z obu światów - od komfortu i stylu - po lepsze widzenie i ochronę przed słońcem.

JAKIEJ MOCY SOCZEWKI POTRZEBUJĄ MOJE OKULARY?

Nasza oferta okularów przeciwsłonecznych do czytania dla mężczyzn jest dostępna w wersjach o mocy od +1 do +2,5. Jeśli masz wątpliwości, jakiej mocy soczewki potrzebujesz, zawsze możesz wypróbować nasz test wzroku online, a za kilka minut uzyskaj od nas rekomendację!

KTÓRE OKULARY PASUJĄ DO MOJEGO KSZTAŁTU TWARZY?

Nasz szeroki asortyment okularów przeciwsłonecznych do czytania we wszystkich kształtach i kolorach może wydawać się trudnym zadaniem przy ustalaniu, które oprawki najlepiej pasują do Twojej twarzy lub stylu. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz skorzystać z naszej wirtualnej funkcji przymierzania i wizualizować nasze okulary przeciwsłoneczne na swojej twarzy - w zaciszu własnego domu. Wypróbuj różne kształty, aby znaleźć dokładnie to, co najbardziej Ci odpowiada. Nasze okulary przeciwsłoneczne są dostępne dla wszystkich, niezależnie od tego, czy Twoja twarz jest owalna, okrągła, mała, duża - wszystkie kształty i rozmiary są mile widziane!

Z JAKICH MATERIAŁÓW WYKONANE SĄ OKULARY?

Nasze soczewki są wykonane z hartowanego szkła, co zwiększa wytrzymałość i trwałość naszych okularów przeciwsłonecznych do czytania. Materiały są starannie dobrane, aby odzwierciedlić autentyczny wygląd naszych projektów, a także wysoką jakość.

Zapoznaj się z naszą wersją okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn i znajdź idealną parę za 119 zł lub ulepsz swoją osobistą kolekcję i zdobądź 3 pary za 239 zł i złagodź stres, gdy nie możesz znaleźć innej pary.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Filter
Filter

1 Item

per page
Set Descending Direction

1 Item

per page
Set Descending Direction