Okulary przeciwsłoneczne z mocą dla kobiet

Okulary przeciwsłoneczne z mocą dla kobiet

Szukasz idealnej pary okularów do czytania na wakacje, ale nadal chcesz być chroniona przed słońcem? Jesteśmy z Tobą. Nasze okulary przeciwsłoneczne dla kobiet są dostępne w wersjach o mocy od +1 do +2,5. Nasze materiały zostały starannie dobrane, aby zapewnić trwały stan naszych oprawek, a wszystkie nasze soczewki są wykonane z wysokiej jakości hartowanego szkła, które jest niezbędne do utrzymania wzroku.

CZY OKULARY PRZECIWSŁONECZNE MOGĄ MIEĆ MOC SOCZEWEK?

Jeśli masz już parę okularów do czytania, możesz zadać sobie pytanie, czy można cieszyć się tymi samymi korzyściami z wyraźnego widzenia, mając jednocześnie okulary przeciwsłoneczne. W Luxreaders rzeczywiście możesz! Nasze okulary przeciwsłoneczne do czytania dla kobiet zapewniają to, co najlepsze z obu światów - od komfortu i klasy - po wyraźne widzenie i ochronę przed słońcem i promieniami UV. Ciesz się słońcem, nawet podczas czytania.

KTÓRE OKULARY SĄ ODPOWIEDNIE DLA MNIE?

Wybór odpowiedniej pary okularów przeciwsłonecznych sam w sobie jest zawsze trudny - potrzebujesz odpowiedniego kształtu twarzy, a następnie koloru, który pasuje do Twojego odcienia i stylu oraz nie zapominajmy o projekcie! A teraz musimy dodać siłę soczewek również do procesu decyzyjnego! Zróbmy to krok po kroku i ułatwimy Ci decyzję, które okulary przeciwsłonecznych do czytania są dla Ciebie idealne. Po pierwsze, sprawdź nasz test wzroku, aby zobaczyć, jakiej mocy soczewki możesz potrzebować. Nasze okulary przeciwsłoneczne są dostępne w wersjach o mocy od +1 do +2,5.

Następnym krokiem jest zbadanie, które okulary przeciwsłoneczne najlepiej pasują do kształtu Twojej twarzy. Niektóre okulary mogą być za małe lub za duże w zależności od kształtu twarzy, dlatego sugerujemy skorzystanie z naszej wirtualnej opcji przymierzania, która pozwoli Ci wizualizować różne opcje - z domu! Możesz mieszać i dopasowywać różne opcje, aby znaleźć najlepsze dopasowanie.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Z MOCĄ DLA KOBIET

Nasza oferta okularów przeciwsłonecznych dla kobiet jest dostępna w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu możesz dostosować idealną parę do swojego osobistego stylu. Zajrzyj do naszego przewodnika po stylach, jeśli szukasz wskazówek, które pasują do Twojego wyrazu twarzy. Ciesz się słońcem już teraz i zdobądź jedną parę za 119 zł, ale nie przegap naszej specjalnej oferty 3 par za 239 zł, ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy - jedna do samochódu, jedna do domu i jedna na wakacje to idealny scenariusz. Bezpłatna wysyłka i zwroty są wliczone w cenę!

Nasze okulary przeciwsłoneczne do czytania pozostają wygodne i lekkie, tak jak nasi zwykle okulary, ale hartowane szkło użyte w soczewkach zapewnia, że ​​nie będą się łatwo tłuc, ponieważ są bardziej wytrzymałe.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Filter
Filter

1 Item

per page
Set Descending Direction

1 Item

per page
Set Descending Direction