Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne

Jesteśmy tak przygotowani, jeśli chodzi o pielęgnację skóry, ale czy kierujemy się podobną mentalnością, jeśli chodzi o oczy? Twoja ochrona jest dla nas bardzo ważna, dlatego wszystkie nasze okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w ochronę UV z certyfikatem UV400 CE. Nasze elastyczne zawiasy umożliwiają również łatwą regulację, aby wygodnie dopasować się do szerokości głowy. Autentyczne wzornictwo i solidne wykonanie to nasze podstawowe wartości, w których gwarantujemy wygodę i trwałość naszych produktów.

Nasza pasja do skandynawskiego wzornictwa i doświadczenie w branży optycznej dały nam wgląd w połączenie aktualnych trendów z eleganckimi, klasycznymi wzorami. Nasze okulary przeciwsłoneczne są dostępne w morzu kolorów i kształtów, w różnorodnych wzorach z czystym wykończeniem. Dostępne w wysokiej jakości materiałach, takich jak metal, guma i octan - jeden z naszych popularnych materiałów, który bardzo lubią nasi klienci. Octan ma wiele wspaniałych właściwości, od jego lekkości, zapewniającej maksymalny komfort, po elegancki wygląd z głębokim, błyszczącym, przezroczystym wykończeniem. Ale na dodatek - to naturalny materiał, który jest przyjazny dla alergików i zapewnia spokój ducha. Jeśli masz wątpliwości, które oprawki będą dla Ciebie odpowiednie, wypróbuj naszą opcję wirtualnego przymierzania, która pozwoli Ci wyobrazić sobie przyszłe okulary przeciwsłoneczne w zaciszu własnego domu. A jeśli potrzebujesz wskazówek, jak łączyć i dopasowywać nową kolekcję, skorzystaj z naszego przewodnika po stylach, aby uzyskać inspirację.

Wszyscy tam byliśmy - w chwili, gdy słyszysz to żałosne „Usiadłem na nich…” Nie zrujnuj wakacji jednym niezdarnym ruchem. Wszyscy potrzebujemy dodatkowej pary, tak na wszelki wypadek. Przygotuj się i otrzymaj 3 pary za 239 zł, w tym bezpłatną dostawę i zwrot lub 1 za 119 zł.

Nasze okulary przeciwsłoneczne są również dostępne z soczewkami o mocy od +1 do +2,5, dzięki czemu możesz cieszyć się słońcem - nawet podczas czytania.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Items 1-25 of 78

Page
per page
Set Descending Direction
  1.  
  2. Sun - Shape #A
    119 zł
  3.  
  4. Sun - Shape #B
    119 zł

Items 1-25 of 78

Page
per page
Set Descending Direction