Okulary minusy dla kobiet

Okulary minusy dla kobiet

Damskie okulary minusy zostały stworzone dla kobiet krótkowzrocznych, którym trudno jest widzieć z dużej odległości. Okulary zostały wykonane z różnych materiałów i wzorów i są odpowiednie dla wszystkich kobiet.

Możesz dodatkowo wypróbować wszystkie nasze projekty na naszej stronie internetowej w wirtualnej przymierzalni, dzięki czemu możesz dobrać odpowiedni kształt z domu. Jeśli nie jesteś pewna co do stylu jaki najbardziej Tobie odpowiada, polecamy skorzystanie z style guide, która pomoże w doborze idealnego stylu dla ciebie. 

CZY POTRZEBUJĘ OKULARÓW MINUSOWYCH?

Okulary minusy są przeznaczone dla osób niedowidzących, co oznacza osoby, które nie widzą z dużej odległości. Powodem krótkowzroczności jest skupienie oka przed siatkówką, a nie na siatkówce. Oferujemy okulary o mocy od -2 do -1, czyli takie, które są przeznaczone dla osób o krótkowzroczności.

Mamy różne piękne style, które pasują do potrzeb i życzeń kobiet. Każdy styl jest dostępny w różnych kolorach i można go dopasować do różnych strojów. Dodatkowo nasz materiał Acetat jest naturalny i przyjazny dla alergików, a elastyczne zawiasy sprawiają, że okulary są wygodne w noszeniu.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Filter
Filter
Kształt
Siła
Dopasowanie
Kolor
Zobacz wyniki ( 0 )

10 Items

per page
Set Descending Direction

10 Items

per page
Set Descending Direction