Okulary do czytania

Okrągłe okulary do czytania

Okulary to pomoc jak i dodatek, który wyraźnie podkreśla wygląd Twojej twarzy, dlatego wybór odpowiednich okularów do czytania jest tak ważną decyzją. Potrzebujesz oprawek, które będą najbardziej schlebiać i podkreślać twarz, nie zmieniając i zniekształcając przy tym Twoich naturalnych rysów. Dlatego proces wybierania najlepszych oprawek zaczyna się od zrozumienia swoich własnych cech. Jeśli masz wydatne kości policzkowe, które znajdują się wyżej na twarzy, i szersze czoło, najprawdopodobniej kształt Twojej twarzy jest kwadratowy. W tym przypadku idealnie pasowałyby dla Ciebie okrągłe okulary do czytania, ponieważ uzupełniałyby Twoje ostre rysy. Gianni Morandi, Renato Zero i Gianna Nannini to tylko kilku włoskich artystów, którzy wolą okrągłe okulary. Możesz się zastanawiać, czy ich decyzja opiera się po prostu na zamiłowaniu do okrągłego kształtu, czy też celowo wybrali okrągłe okulary do czytania jako najbardziej odpowiednią oprawę dla swoich cech? Niezależnie od odpowiedzi, nie można zaprzeczyć, że ich wybór zapewnia harmonijne dopasowanie do ich twarzy. Nasze okrągłe okulary do czytania emanują minimalistycznym wzornictwem inspirowanym Skandynawią, który zapewnia wysokiej jakości doświadczenie, gdzie zarówno wygoda, jak i piękno są gwarantowane przez nasze rzemiosło i starannie dobrane materiały.

JAK MIEĆ PEWNOŚĆ, CZY OKRĄGŁE OKULARY BY MI PASOWAŁY?

Nie ma ścisłych zasad, jeśli chodzi o kreatywność, modę i artyzm, ale okrągłe okulary są zwykle znane z tego, że uzupełniają twarze o kwadratowych i ostrych rysach. Kwadratową twarz określają cechy bardziej kanciaste, z szerszym czołem, wyraźną brodą i wydatnymi kośćmi policzkowymi.

A JEŚLI MOJA TWARZ NIE JEST KWADRATOWA LUB KANCIASTA, CZY OKRĄGŁE OKULARY NADAL MOGĄ BYĆ DLA MNIE? 

Absolutnie! Jeśli podoba Ci się kształt okrągłych okularów, zrób z nich swój znak rozpoznawczy. Zawsze możesz swobodnie wyrażać i eksperymentować ze swoim stylem, jak chcesz. W końcu to, co sprawia, że ​​czujesz się komfortowo i pewnie, najlepiej pasuje do Twojej ekspresji.

JAKIEJ MOCY POTRZEBUJĘ DO MOJEGO WZROKU?

Możesz to łatwo sprawdzić dzięki naszemu poglądowemu testowi online. Stań 40 centymetrów od ekranu i spróbuj przeczytać wyświetlone zdania. Ten test umożliwia wstępną ocenę aktualnej ostrości wzroku Twoich oczu, która nie ma na celu zastąpienia badań przeprowadzonych przez optyka, optometrystę lub okulistę, ale służy jako przybliżona wskazówka. Zawsze zachęcamy do wybierania między opcjami słabszej siły.

CZY SĄ DOSTĘPNE OKULARY DO CZYTANIA Z BLOKOWANIEM NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA CZY PRZECIWSŁONECZNE? 

Jeśli szukasz okrągłych okularów do czytania z soczewkami chroniącymi przed niebieskim światłem lub soczewkami przeciwsłonecznymi, jesteś we właściwym miejscu. Odkryj nasze kolekcje, okularów blokujących niebieskie światło lub przeciwsłonecznych.

ILE KOSZTUJĄ OKRĄGŁE OKULARY LUXREADERS?

Cena za parę okrągłych okularów to 119 zł, ale jeśli nie jesteś zdecydowany co do jednego koloru, kształtu lub wzoru polecamy skorzystać z naszej oferty 3 par za 239 zł. Wybierz i połącz preferowane oprawki i pozwól sobie na luksus posiadania idealnej pary na każdą okazję. PS: Do każdej pary okularów dołączone jest piękne filcowe etui, które chroni nasze wspaniałe okulary!

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Items 1-44 of 127

Page
per page
Set Descending Direction
 1.  
 2. Luxreaders Ace #E Black okulary do czytaniaLuxreaders Ace #E Black okulary do czytania
  Ace #E Black
  119 zł
 3. Luxreaders Metal #D Black okulary do czytaniaLuxreaders Metal #D Black okulary do czytania
 4. Luxreaders Rubber #E Red okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #E Red okulary do czytania
  Rubber #E Red
  119 zł
 5. Luxreaders Metal #E Black okulary do czytaniaLuxreaders Metal #E Black okulary do czytania
 6.  
 7. Luxreaders Ace #D Black okulary do czytaniaLuxreaders Ace #D Black okulary do czytania
  Ace #D Black
  119 zł
 8.  
 9. Luxreaders Metal #E Gun okulary do czytaniaLuxreaders Metal #E Gun okulary do czytania
  Metal #E Gun
  119 zł
 10. Luxreaders Metal #D Gun okulary do czytaniaLuxreaders Metal #D Gun okulary do czytania
  Metal #D Gun
  119 zł
 11. Luxreaders Rubber #E Brown okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #E Brown okulary do czytania
 12. Luxreaders Rubber #E Grey okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #E Grey okulary do czytania
 13.  
 14. Luxreaders Rubber #E Blue okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #E Blue okulary do czytania
 15. Sun - Shape #A
  119 zł
 16. Luxreaders Rubber #E Black okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #E Black okulary do czytania

Items 1-44 of 127

Page
per page
Set Descending Direction