Okulary do czytania

Okulary do czytania

Na Luxreaders znajdziesz duży i różnorodny asortyment okularów do czytania w pięknych wzorach i wysokiej jakości. Wszystkie okulary do czytania są uniseks i pasują zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Materiały zostały starannie dobrane - bez względu na to, czy wybierzesz ramki z octanu, gumy czy metalu, otrzymasz parę okularów o doskonałej jakości w bardzo rozsądnej cenie.

To całkiem normalne, że z wiekiem coraz trudniej widzieć z bliska. Niestety, wiele osób nie kupuje okularów do czytania w odpowiednim czasie, co powoduje, że niszczą sobie wzrok lub korzystają z tymczasowych rozwiązań. Chcielibyśmy to zmienić!

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży optycznej i uważnie monitorujemy trendy w okularach. Na tej podstawie stworzyliśmy kolekcję stylowych oprawek w szerokiej gamie kolorów i modeli dla Twojej inspiracji i znalezienia idealnej pary okularów pasujących do Twojego osobistego stylu i kształtu twarzy.

Nasze okulary są dostępne w mocach od +1 do +3,5. Wszystkie soczewki wykonane są z najlepszej jakości szkła, co ma ogromne znaczenie dla dobrego widzenia. We wszystkich naszych okularach do czytania używamy wyłącznie wysokiej jakości szkła hartowanego.

DLACZEGO MÓJ WZROK SIĘ POGARSZA Z WIEKIEM?

Bądźmy szczerzy, w dzisiejszych czasach nasze oczy narażone są na czynniki środowiska w dużo większym stopniu, a rozwój technologi i niebieskiego światła wpływa jeszcze bardziej na kondycję naszej siatkówki. Nasza soczewka oka ma za zadanie dopasowywać i wystarczająco skupiać na obrazie by otrzymać zadowalający obraz. Jednak z wiekiem ta przezroczysta powłoka staje się bardziej zamglona co sprawia, że obraz jaki otrzymujemy jest niewystarczający. 

OKULARY DO CZYTANIA NA POPRAWĘ WIZJI

Prostym rozwiązaniem jest skorzystanie z okularów do czytania. Okulary te pomogą Twoim oczom w przywróceniu dobrej ostrości i klarowności obrazu w codziennym życiu. W Luxreaders staramy się pomóc i sprawić by codzienne czynności były łatwiejsze. 

KTÓRE OKULARY DO CZYTANIA SĄ DLA MNIE NAJLEPSZE? 

Po pierwsze ważne jest by dowiedzieć się jaką wadę wzroku się posiada. Można wykonać taki test bardzo szybko na naszej stronie Luxreaders. Wystarczy stanąć w odpowiedniej odległości od komputera i postarać się przeczytać podane zdania w różnej wielkości. To da wynik dotyczący mocy szkieł jakie byłyby najlepsze w Twoich przyszłych okularach. 

Po znalezieniu odpowiedniej mocy można przejść do części związanej z wyborem odpowiedniej ramki. Może być klasyczna, minimalistyczna czy bardziej wyzywająca. Jeśli nie masz pewności co do kształtu jaki najbardziej by Ci odpowiadał możesz skorzystać z naszej wirtualnej przymierzalni by zobaczyć który kształt najlepiej wygląda na Twojej twarzy.

Wśród materiałów nasza kolekcja obejmuje materiał octanowy, metal i gumę, które sprawiają że okulary są lekkie i komfortowe w noszeniu. 

W naszej ofercie proponujemy okulary w cenie 119 zł za sztukę, jednak mamy również ofertę 3 za 239 zł z wliczoną dostawą. 

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Items 1-50 of 238

Page
per page
Set Descending Direction
 1.  
 2. Luxreaders Rubber #E Black okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #E Black okulary do czytania
 3. Luxreaders Rubber #C Grey okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #C Grey okulary do czytania
 4. Luxreaders Ace #C Black okulary do czytaniaLuxreaders Ace #C Black okulary do czytania
  Ace #C Black
  119 zł
 5.  
 6. Luxreaders Ace #D Black okulary do czytaniaLuxreaders Ace #D Black okulary do czytania
  Ace #D Black
  119 zł
 7. Luxreaders Metal #E Black okulary do czytaniaLuxreaders Metal #E Black okulary do czytania
 8. Luxreaders Metal #A Blue okulary do czytaniaLuxreaders Metal #A Blue okulary do czytania
  Metal #A Blue
  119 zł
 9.  
 10.  
 11. Luxreaders Rubber #E Grey okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #E Grey okulary do czytania
 12. Sun - Shape #A
  119 zł
 13. Luxreaders Metal #A Gun okulary do czytaniaLuxreaders Metal #A Gun okulary do czytania
  Metal #A Gun
  119 zł
 14. Luxreaders Rubber #C Red okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #C Red okulary do czytania
  Rubber #C Red
  119 zł
 15. Luxreaders Rubber #B Black okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #B Black okulary do czytania
 16. Luxreaders Rubber #E Red okulary do czytaniaLuxreaders Rubber #E Red okulary do czytania
  Rubber #E Red
  119 zł
 17. Luxreaders Metal #D Black okulary do czytaniaLuxreaders Metal #D Black okulary do czytania
 18.  
 19. Luxreaders Metal #E Gun okulary do czytaniaLuxreaders Metal #E Gun okulary do czytania
  Metal #E Gun
  119 zł

Items 1-50 of 238

Page
per page
Set Descending Direction