Okulary blokujące niebieskie światło z mocą

Okulary blokujące niebieskie światło z mocą

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś uczucie suchości, zmęczenia oczu lub nawet pulsującego bólu głowy po długim dniu korzystania z ekranu roboczego? Może czujesz się tak, jakbyś tracił koncentrację, a Twoja produktywność gwałtownie spadała, zanim dzień był bliski końca. Wyczerpujące, prawda? To tylko kilka problemów związanych z brakiem ochrony oczu przed niebieskim światłem emitowanym z ekranów komputerów, tabletów, smartfonów, a nawet telewizorów. Większość z nas spędza przed ekranem ponad 8 godzin dziennie - wystawiając oczy na szkodliwe niebieskie światło przez dłuższy czas!

Ale przynajmniej mamy dość proste rozwiązanie! Chroń swoje oczy przed niebieskim światłem za pomocą naszych okularów z anty-niebieskim światłem. Nasze okulary na światło niebieskie są dostępne z soczewkami o mocy od +1 do +2,5, co pozwala zmaksymalizować liczbę godzin spędzonych przed ekranami bez powodowania wysiłku. Sprawdź nasz test wzroku online, jeśli nie masz pewności, jakiej mocy soczewki możesz potrzebować! Oferujemy stylowe okulary wysokiej jakości, które uzupełnią Twój styl, więc nawet podczas pracy lub czytania - będziesz wyglądać świetnie!

W naszym asortymencie okularów z filtrem anty-niebieskim są modele z octanu, metalu i gumy. Materiały te zapewniają elegancki wygląd, a jednocześnie są odporne na codzienne zużycie. Nasze elastyczne zawiasy zapewniają wygodę i dopasowanie w zależności od kształtu twarzy. Zamów 3 pary okularów ekranowych za 239 zł, w tym bezpłatną wysyłkę i bezpłatny zwrot. Z nami możesz wzmocnić swoją wizualną ekspresję, nie ograniczając się do jednego stylu. Nasza wirtualna funkcja przymierzania daje możliwość wizualizacji przyszłych okularów przed zakupem. W ten sposób możesz przekonać się, jak dobrze pasują do Twojej twarzy i wypróbować inne kombinacje kształtów i kolorów - dopasowane do Twoich preferencji.

Niebieskie światło negatywnie wpływa na sen, ponieważ zapobiega wytwarzaniu przez organizm melatoniny, co wpływa na szybkość zasypiania. Długotrwała ekspozycja na niebieskie światło może również potencjalnie uszkodzić siatkówkę i pogorszyć wzrok. Problemów tych można łatwo uniknąć, chroniąc oczy przy użyciu okularów blokujących niebieskie światło, gdy jesteś narażony na ekrany cyfrowe. Oprócz lepszego snu doświadczysz zwiększonej produktywności, mniejszego zmęczenia oczu i mniej bólów głowy podczas korzystania z okularów z filtrem światła niebieskiego.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

Filter
Now Shopping by
  1. Siła plus1.5 Remove This Item
  2. Kolor Złoto Remove This Item
Filter

3 Items

per page
Set Descending Direction

3 Items

per page
Set Descending Direction