Okulary blokujące niebieskie światło z mocą dla mężczyzn

Okulary blokujące niebieskie światło z mocą dla mężczyzn

Większość z nas może codziennie spędzać do 8 godzin przed ekranem! Od ekranów telefonów i tabletów po komputery i telewizory - dość trudno jest skrócić czas spędzany na ekranie. Nadmierna ekspozycja na niebieskie światło może prowadzić do drenujących efektów ubocznych, takich jak cyfrowe zmęczenie oczu, bóle głowy, a nawet zaburzone rutyny snu.

Gołym okiem trudno jest samodzielnie zablokować to światło, a twoje regularne okulary do czytania również nie są w stanie go zablokować, ale dlatego oferujemy Ci nasze nowe okulary do czytania z blokowaniem niebieskiego światła! Zapewniają one to, co najlepsze z obu światów, ponieważ możesz kontynuować codzienne czytanie, podczas gdy one jednocześnie blokują niebieskie światło emitowane z ekranu. Śpij lepiej, zobacz świat lepiej, poczuj się lepiej z naszymi okularami blokującymi niebieskie światło dla mężczyzn, dostępnymi w soczewkach o mocy od +1 do +2,5.

Nasze ramy są dostępne w starannie dobranych, wysokiej jakości materiałach, takich jak stal nierdzewna, lekka guma i biodegradowalny octan. Nasze soczewki mają właściwości przeciwodblaskowe i odporne na zarysowania, których czyszczenie jest bardzo proste.

Dzięki parze naszych czytników ekranu Luxreader nie będziesz musiał wybierać między okularami do czytania lub okularami z anty-niebieskim światłem. Poznaj uniwersalne właściwości naszych czytników ekranu, zarówno dzięki sile soczewki, jak i technologii blokowania niebieskiego światła. Wypróbuj nasze wirtualne przymierzanie, aby sprawdzić, które oprawki Ci odpowiadają, lub skorzystaj z naszego przewodnika po stylach, który jest inspiracją!

Nie przegap naszej specjalnej oferty 3 pary za 239 zł! Jedna do biura, jedna do domu i jedna do użytku w podróży.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

12 Items

per page
Set Descending Direction

12 Items

per page
Set Descending Direction