Okulary blokujące niebieskie światło z mocą dla kobiet

Okulary blokujące niebieskie światło z mocą dla kobiet

Czy znasz to wyczerpujące uczucie suchości oczu i pulsującego bólu głowy po długim dniu w biurze spędzonym na gapieniu się w ekran? Twoje skupienie chodzi swoimi drogami, a motywacja spada szybko mimo że dzień się jeszcze nie skończył.

To tylko kilka problemów związanych z prześwietleniem niebieskiego światła emitowanego z ekranów naszych telefonów, komputerów, tabletów i telewizorów. Większość z nas może z łatwością przekroczyć ponad 8 godzin dziennego czasu spędzanego przed ekranem - wystawiając oczy na szkodliwe niebieskie światło. Realistycznie rzecz biorąc, skracanie czasu spędzanego przed ekranem wydaje się obecnie trudniejsze do uniknięcia, ale dlaczego nie dostosować i nie chronić oczu? 

Nasze okulary anty-niebieskie światło dla kobiet oferują proste, ale eleganckie rozwiązanie wspomagające wzrok, a jednocześnie chroniące oczy przed szkodliwym niebieskim światłem podczas czytania na ekranie. Nasze okulary są dostępne z soczewkami o mocy od +1 do +2,5, co pozwala maksymalnie wykorzystać godziny spędzone przed ekranem bez negatywnych skutków ubocznych niebieskiego światła. Oferujemy morze kształtów i kolorów wysokiej jakości naszych czytników ekranu, które uzupełniają Twój styl i poprawiają wygląd podczas pracy lub czytania.

W naszym asortymencie okularów dla kobiet mamy modele z octanu, metalu i gumy. Materiały te zostały starannie dobrane, aby zapewnić minimalistyczny, a jednocześnie ponadczasowy wygląd, a jednocześnie są trwałe i wytrzymałe, aby wytrzymać codzienne zużycie. Elastyczne zawiasy sprawiają, że okulary są wygodne w noszeniu i można je łatwo regulować w celu dopasowania do szerokości głowy. 

Nie przegap tej okazji i zdobądź 3 pary okularów za 239 zł, w tym bezpłatną wysyłkę i darmowy zwrot, dzięki czemu nie musisz ograniczać się do jednego stylu. Nasza funkcja wirtualnego przymierzania daje możliwość wizualizacji przyszłych okularów przed ich zakupem. Sprawdź, jakie kształty i kolory Ci odpowiadają i znajdź idealną parę! Nasz przewodnik po stylach może również dostarczyć inspiracji do wyboru okularów do łączenia i dopasowywania!

Niebieskie światło wpływa negatywnie na sen, ponieważ zapobiega wytwarzaniu przez organizm melatoniny, która powoduje senność. Długotrwała ekspozycja na niebieskie światło może również potencjalnie uszkodzić siatkówkę i trwale wpłynąć na wzrok. Tych problemów można łatwo uniknąć, używając okularów blokujących niebieskie światło! Oprócz lepszego snu odczujesz zwiększoną produktywność, mniejsze zmęczenie oczu i mniej bólów głowy podczas korzystania z okularów chroniących przed niebieskim światłem.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

13 Items

per page
Set Descending Direction

13 Items

per page
Set Descending Direction