Okulary blokujące niebieskie światło dla mężczyzn

Okulary blokujące niebieskie światło dla mężczyzn

Nasz świat zbliża się ku bardziej rozwiniętemu społeczeństwu cyfrowemu. Oznacza to, że korzystanie z ekranu stało się istotną częścią naszych codziennych czynności. Chociaż rozwój takich technologii stwarza cudowne możliwości, oznacza to jednak, że musimy być bardziej ostrożni jeśli chodzi o szkody.

Wiele godzin, które każdego dnia spędzamy przed ekranami, może powodować zmęczenie, bóle głowy i suchość oczu. Nasze męskie okulary blokujące niebieskie światło filtrują 30% szkodliwego światła, na które jesteś narażony w ciągu dnia, co może znacznie przynieść Ci korzyści zarówno w pracy, jak i życiu osobistym. Udowodniono, że okulary blokujące niebieskie światło mogą pomóc w poprawie snu i mniejszym zmęczeniu oczu. Zmęczenie oczu może wydawać się trywialnym stanem, ale jest przyczyną wielu innych problemów, takich jak rozwój zwyrodnienia plamki żółtej.

Nasze okulary dla mężczyzn są dostępne w wielu różnych oprawkach, co gwarantuje, że znajdziesz idealny kolor i kształt. Jeśli nie masz pewności, które oprawki będą pasować do Twojej twarzy, wypróbuj nasz przewodnik po stylach i odpowiedz na kilka prostych pytań, a my polecimy oprawki idealne dla Ciebie! Możesz też wypróbować naszą wirtualną funkcję przymierzania i wizualizować przyszłą parę w zaciszu własnego domu.

Nasze oprawki są dostępne z materiałów takich jak metal, guma i octan. Nasze oprawki z acetatu są wykonane z naturalnego materiału, który jest biodegradowalny i przyjazny dla alergików. Zapewniają uczucie lekkości i mają eleganckie, błyszczące, przezroczyste wykończenie. Nasze metalowe ramy są wykonane ze stali nierdzewnej z wielką dbałością o szczegóły i można je łatwo dopasować do szerokości głowy. Nasze gumowe ramy są wykonane z lekkiej gumy, dzięki czemu zapewniają najwyższy komfort. Eksperymentuj z różnymi materiałami i kształtami i zdobądź 3 pary za 239 zł w tym szybka wysyłka i darmowe zwroty.

Czytaj więcej

Czytaj mniej

17 Items

per page
Set Descending Direction

17 Items

per page
Set Descending Direction