Okulary A-Z

Bonobo: czy małpy potrzebują okularów do czytania?

Badania pokazują, że wzrok małp Bonobo pogarsza się z upływem lat. Im starsze stają się małpy, tym większy dystans dzieli je od siebie nawzajem. To jest dokładnie ten sam powód, dla którego przez lata ludzie musieli trzymać ksiażkę coraz dalej od twarzy, aby ją przeczytać.

Bezpłatny zwrot: Czy mogę kupić okulary do czytania z bezpłatnym zwrotem?

Bezpłatne zwroty pozwalają na wypróbowanie okularów z domu. Sprawdź czy pasują do Twojej twarzy i osobistego stylu, a jeśli okulary nie spełniły oczekiwań, po prostu wyślij je do nas. Oznacza to, że masz możliwość ich swobodnego zwrotuW pudełku znajduje się etykieta zwrotna, którą po prostu naklejasz na paczkę przed odesłaniem.

Czy mogę nosić okulary do czytania cały czas?

Tak. Okulary do czytania mogą być noszone przez cały czas, tak długo jak Twoje oczy czują się komfortowo. Okulary do czytania mogą pomóc przy prezbiopii, utracie wzroku związanej z wiekiem, która wiąże się z utratą zdolności koncentracji na wiadomościach tekstowych na telefonie, tablecie czy słowach w książce. 

Czy mogę otrzymać kopię recepty na moje okulary?

W większości przypadków po badaniu wzroku otrzymasz informacje na temat recepty.Jeśli jednak znajdziesz się w sytuacji bez dostępu do swoich danych - prawnym wymogiem jest, aby te informacje zostały Ci przekazane na żądanie.

Czy mogę skorzystać z recepty na okulary z mojego kraju w innym kraju?

Recepty z Polski mogą być stosowane w wielu innych krajach europejskich, jednak warto skonsultować się ze swoim obecnym optometrystą w sprawie podróży/przeprowadzki i zorganizować receptę transgraniczną. Jeśli jesteś już w obcym kraju i nie masz możliwości konsultacji z optykiem, z którego korzystałeś w Polsce, możesz po prostu przedstawić nowemu optykowi parę okularów, które już posiadasz, aby mógł zbadać Twoją obecną receptę. Jednak w niektórych krajach obowiązują wyjątki i mogą wymagać nowego badania wzroku po przyjeździe, więc spróbuj skontaktować się z optykiem przyjaznym dla emigrantów, który może Ci skutecznie pomóc.

Czy mogę używać jakichkolwiek ramek do moich okularów korekcyjnych?

Niestety nie. Twoje oprawki muszą być „klasy optycznej”, co oznacza, że mają odpowiednie rowki do mocowania soczewek korekcyjnych. Może się okazać, że niektóre soczewki ze starych oprawek nie mogą wyjść i zostać zastąpione nowymi soczewkami korekcyjnymi.

Czy możesz kupić okulary do czytania przez internet?

Kupowanie okularów do czytania przez internet nigdy nie było prostsze. To najlepszy sposób na zakupy - bez kolejek, koniec z godzeniem się na brzydkie i niepasujące modele. Wybierz ramkę i kolor jaki Cię interesuje, wybierz moc szkieł - i Twoje nowe okulary będą w drodze.

Czy możesz podarować stare okulary korekcyjne?

Większość optyków i okulistów przyjmuje okulary do recyklingu, co jest niezwykle ważne dla odpowiedzialnego zarządzania produktami, które zamierzamy wyrzucić. Jeśli masz okulary, które są w dość dobrym stanie, wiele lokalnych organizacji z przyjemnością przyjmie darowizny na pomoc potrzebującym.

Czy okulary do czytania mogą być używane do oglądania telewizji?

Nie, okulary do czytania nie pomogą jeśli masz problem z oglądaniem telewziji. Okulary do czytania są używane głównie do czytania mniejszych tekstów, gdy patrzysz na coś z bliska. Kiedy oglądasz telewizję siedzisz zbyt daleko, aby okulary do czytania miały fizyczny efekt. Jeśli jednak oglądasz na laptopie z napisami, mogą się one przydać. Jeśli telewizor jest niewyraźny, rozwiązaniem mogą być okulary na krótkowzroczność

Czy okulary do czytania mogą być za mocne?

Zbyt mocne okulary nie zaszkodzą Twoim oczom, jednak prawdopodobnie nie będziesz w stanie widzieć tak dobrze, jak z właściwie dobraną mocą. Okulary do czytania mają za zadanie poprawić widzenie, zmieniając promienie padające na Twoje spektrum, ale w żaden sposób nie zmieniają struktury oka, więc jeśli są one zbyt mocne będą one niekomfortowe dla oczu. 

Czy okulary do czytania mogą zmniejszyć bóle głowy?

Tak! Okulary do czytania zmniejszają zmęczenie oczu i bóle głowy u osób, które powinny ich używać. Okulary do czytania są korzystne dla oczu jeśli korzystasz z nich poprawnie i na pewno poczujesz natychmiastową różnicę. 

Czy okulary do czytania są szkodliwe dla oczu?

Nie. Okulary do czytania nie są szkodliwe dla oczu. Okulary te zmniejszają zmęczenie oczu i bóle głowy u osób, które ich potrzebują. Okulary do czytania są korzystne dla oczu, wspomagają widzenie, zmieniają promienie, które są absorbowane przez oko, nie zmieniając jednak jego struktury na stałe. 

Czy okulary do czytania są używane wyłącznie do czytania?

Okulary do czytania służą głównie do czytania tekstu z książki, telefonu, tabletu czy komputera. Jedank okulary do czytania od nas zostały stworzone nie tylko by czytać, lecz by uwydatnić Twój wygląd i sprawić, że poczujesz się świetnie.

Czy zabarwione na żółto okulary są szkodliwe dla oczu?

Nie, nie są one szkodliwe dla oczu, a dodatkowo odcień ten ma swoje zalety. Zapewnia zwiększony kontrast i wyrazistość w warunkach słabego oświetlenia, a także zmniejsza zmęczenie oczu, odbijając rozproszone niebieskie światło. Jednak zbyt częste noszenie tego typu okularów w pomieszczeniach sprawia, że Twoje oczy są bardziej wrażliwe na światło, ponieważ dostosowują się one do "ciemniejszej" regulacji, dzięki czemu światło może wydawać się jaśniejsze.

Czy zamiast okularów na receptę mogę stosować okulary do czytania?

Okulary korekcyjne są przeznaczone do pomocy przy konkretnym problemie ze wzrokiem i do użytku w pełnym wymiarze godzin, podczas gdy okulary do czytania pomagają skorygować określone odległości kiedy masz problemy z wyraźnym widzeniem. 

Czy recepta na soczewki kontaktowe to to samo, co recepta na okulary?

Nie, to nie to samo. Okulary zwykle znajdują się 12 mm od oczu, podczas gdy kontakty są umieszczone bezpośrednio na nich. Recepta na kontakty zawierałaby dodatkowe informacje, takie jak średnica i krzywa soczewki.

Dalekowzroczność: Czym się charakteryzuje? 

Dalekowzroczność to stan widzenia, w którym wyraźnie widzisz objekty, które są daleko od Ciebie, ale gdzie masz problem im bliżej leży objekt, ponieważ Twoja wizja się rozmazuje. 

Dlaczego potrzebne są okulary do czytania?

Okulary do czytania są po to, by pomóc w poprawie widzenia, lecz nie zmieniając jednocześnie struktury samego oka. Powodem, dla którego możesz tak się czuć, jest fakt, że przyzwyczajasz się do relaksu oczu w okularach do czytania. Dodatkowo, gdy zapomnisz swojej pary i będziesz musiał zużywać więcej energii, aby skupić się bez nich, poczujesz różnicę jeszcze bardziej znacząco.

Filcowy pokrowiec: Co to jest?

Jest to pokrowiec, który służy do przechowywania okularów. Kupując u nas okulary, do każdej pary dołączamy bezpłatny pokrowiec, bez wzglądu czy kupujesz okulary do czytania czy przeciwsłoneczne z mocą.

Jak czytać receptę na okulary?

Podczas czytania dostarczonej recepty na Twoje okulary zostaną przypisane numery następującym skrótom, Oculus Sinister (OS), co oznacza lewe oko po łacinie i Oculus Dextrus (OD), co oznacza prawe oko. Liczby te zapewnią niezbędną siłę potrzebną dla każdego oka z osobna, a użycie skrótu OU będzie wskazywać, że dotyczy to obu oczu.

Jak się dowiedzieć jaką receptę mają Twoje okulary?

Najbardziej niezawodnym sposobem byłoby skontaktowanie się z okulistą i uzyskanie poprzednich wyników. Jeśli jednak kupujesz proste okulary do czytania, które są jednoogniskowe, możesz również wypróbować nasz orientacyjny test wzroku, który pomoże w wyborze dopowiednich okularów.

Jak się upewnić, że moje okulary do czytania pasują?

Twoje okulary do czytania  powinny wygodnie pasować do szerokości głowy i nie powodować bólu od zaciskania głowy. W razie wątpliwości przygotowaliśmy mały przewodnik na temat tego, jak samemu to ocenić:

  • Źrenice powinny siedzieć w pobliżu środka soczewki.
  • Brwi nie powinny znajdować się wewnątrz okularów.
  • Okulary nie powinny upadać na czubek nosa.
  • Kiedy się uśmiechasz, policzki nie powinny podnosić okularów do góry.

Jaka jest najlepsza marka okularów do czytania?

Luxreaders oferuje szeroką gamę okularów do czytania. Mamy wiele kształtów i wzorów, więc możesz znaleźć dla siebie idealną parę okularów. Sprawdź naszą stronę internetową i wypróbuj nasze wirtualne przymierzanie, aby sprawdzić, która para najbardziej Ci pasuje. 

Jaką moc soczewki potrzebuję? 

Aby określić jaką moc soczewki potrzebujesz opracowaliśmy orientacyjny test wzroku. Aby otrzymać dokładny wynik, usiądź w odległości 40 cm od komputera - to bliżej niż myślisz.

Jakie okulary do czytania mi pasują?

Kupowanie okularów przez internet może być trudne, ponieważ chcesz mieć pewność, że dobrze leżą i pasują do Ciebie. Właśnie dlatego stworzyliśmy przewodnik po stylu, który szybko daje przegląd, które okulary pasują do Twojego rozmiaru głowy i osobistego stylu. Dodatkowo jeśli chcesz zobaczyć jak dane okulary będą na Tobie wyglądać, sprawdź nasz wirtualny Try-on

Kiedy jest czas na okulary do czytania?

Czy Twój wzrok Cię testuje? Nie tylko Ciebie. Jeśli nie wiesz czy to już czas by zdecydować się na okulary do czytania, tutaj znajdziesz pare objawów, które świadczą o pogorszeniu wzroku.

Czy mrużysz oczy podczas czytania lub odsuwasz gazetę lub tablet dalej? Czy odczuwasz ból głowy i pieczenie oczu podczas czytania i masz wrażenie że oczy wydają się bardziej zmęczone? Czy masz wrażenie że objekty wydają się bardziej rozmazane i potrzebujesz dużo więcej światła do czytania? 

Jeśli na któreś z tych objawów odpowiedź brzmi tak - oznacza to, że czas zainwestować w okulary do czytania

Krótkowzroczność: Co to jest krótkowzroczność?

Krótkowzroczność oznacza, że ​​możesz wyraźnie widzieć obiekty, które są przed tobą. Im dalej znajduje się obiekt, tym bardziej będzie rozmazany. To trochę jak ustawienie obiektywu w aparacie.

Kto wynalazł okulary do czytania?

Ojcem nowoczesnej optyki, który jako pierwszy omawiał możliwości korekcji widzenia za pomocą wygładzonych soczewek, był Arabski astronom Ibn al-Haytham, który pisał o tym w swoich badaniach między X a XI wiekiem. Jednak dopiero w XIII wieku mnisi przetłumaczyli jego dzieło na łacinę i wprowadzili jego idee w życie, wygładzając kryształy, które później słuzyły jako pomoc, zwłaszcza starszym mnichom, których wzrok pogarszał się z wiekiem. Te kryształy zaczęto nazywać "kamieniami do czytania" i trzeba było je ręcznie trzymać przed tekstem. 

Które okulary do czytania są najlepsze? 

Wybierz okulary, które wykonane są ze starannie dobranych materiałów. Ponadto posiadają lekkie soczewki, dzięki którym okulary do czytania są lekkie i wygodne. Jest to bardzo ważny aspekt ze względu na fakt, że zakłada się je i zdejmuje wiele razy w ciągu dnia, co stwarza wymagania dotyczące jakości. 

Lekkie okulary do czytania: O co chodzi?

Lekkie okulary są, jak wskazuje słowo, wykonane z lekkiego szkła. W przeszłości lekkie soczewki były grubsze niż zwykłe soczewki, ale dziś nowoczesne technologie produkcji sprawiły, że są cieńsze. Okulary te mają oczywistą zaletę, że są lekkie, a zatem wyjątkowo wygodne do noszenia. Nie pozostawiają wgłębień czy śladów na twarzy od długotrwałego użytkowania. Kolejną zaletą lekkiego szkła jest to, że ma wysoką odporność na pękanie.

Szkła te są nieco bardziej podatne na zarysowania niż szkło mineralne, ale w przypadku, gdy są one szkłem hartowanym - osiągają około 80% wytrzymałości szkła mineralnego. 

Małe/wąskie okulary do czytania: Gdzie mogę znaleźć mój rozmiar?

Wszyscy ludzie są różni. Dlatego nasze głowy i twarze naturalnie występują w różnych rozmiarach, co oczywiście wiąże się z różnymi wymaganiami dotyczącymi okularów. Wszystkie okulary z tej gamy są wyposażone w elastyczne zauszniki, dzięki czemu dopasowują się do wielkości głowy. Przegląd wszystkich wąskich okularów znajdziesz w naszym przewodniku po stylach, w którym znajdziesz okulary pasujące do kształtu twarzy i osobistego stylu.

Nakładki na nos: Lepiej z czy bez?

Okulary z noskami są bardziej konfigurowalne. Oferują dużą elastyczność w zakresie kąta, szerokości i wysokości. Bez nich otrzymanie idealnego dopasowania jest znacznie trudniejsze. 

O czym jest Twoja marka?

W Luxreaders chcemy zmienić sposób w jaki zawsze kupujesz okulary do czytania. Kupuj u nas online bez ryzyka i z darmową opcją zwrotu produktu. Nasze zamiłowanie do minimalizmu i skandynawskiego stylu, jest kluczowym elementem wyrażanym poprzez nasze okulary. Wszyskie pary są projektowane w Danii, gdzie poświęcamy naszą pracę, aby łączyć nowe trendy z tradycyjnymi i klasycznymi wzorami. Mamy morze kształtów i wzorów, więc możesz znaleźć idealną parę okularów dla Siebie. Sprawdź naszą stronę internetową by zobaczyć naszą różnorodność produktów. 

Octan: Co to jest Octan?

Octan jest naturalnym i hipoalergicznym materiałem stosowanym na przykład w produkcji okularów do czytania. Popularny materiał znany jest z tego że nazywa się kawiorem z tworzywa sztucznego ale jest także eko-wyborem przy zakupie okularów, ponieważ jest biodegradowalny! Posiada bardzo wszechstronne właściwości, które pozwalają na tworzenie charakterystycznych wzorów o głębokich kolorach i świetnych wzorach.

Octan celulozy: Co to jest octan celulozy?

Materiał ten jest używany w wielu naszych okularach, ponieważ jest doskonałym materiałem do projektowania. Materiał ten jest naturalny i hipoalergiczny, pozwala dodatkowo na tworzenie wzorów z głębokimi kontrastami kolorów i ładnymi strukturami. 

Okrągłe okulary do czytania: Gdzie mogę je znaleźć?

Okrągłe okulary są modne od lat, ponieważ są ponadczasowe. Dlatego dbamy o różnorodny wybór okrągłych okularów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i materiały.

Okulary do czytania: Czym są?

Okulary do czytania poprawiają zdolność czytania z bliska, na przykład książki czy ekranu komputera. Jeśli obraz z czasem staje się zamazany i trudniej jest Ci przeczytać tekst, który kiedyś był ostry jak brzytwa, może to czas by zainwestować w dobre okulary do czytania. Posiadają one taką samą moc w obu soczewkach i pomagają wyostrzyć wzrok, kiedy jest na to potrzeba. 

Okulary do czytania a okulary do komputera?

Okulary do czytania i okulary do komputera to dwie różne rzeczy.

Okulary do czytania są przeznaczone do czytania, na przykład tekstu, w gazetach, książkach, gdzie okulary do komputera są używane przed ekranem i powinny pomóc w dostosowaniu odległości czytania do tego ekranu. 

Okulary do czytania z niebieskim światłem?

Jeśli chcesz mieć możliwość czytania tekstu na telefonie, tablecie czy komputerze i jednocześnie chronić swój wzrok przed szkodliwym światłem, polecamy okulary do czytania z blokowaniem niebieskiego światła. Twoje oczy będą chronione przed ekspozycją na szkodliwe niebieskie światło, a Ty nadal będziesz odczuwać korzyści korzystania z okularów do czytania. 

Okulary do czytania ze stacji benzynowej, czy warto?

Okulary te zwykle są produkowane w dużych ilościach z tanich materiałów i póżniej sprzedawane na stacjach benzynowych czy w supermartketach, które nie koncentrują się na dostosowywaniu produktów lub wysokiej jakości. Czesto skutkuje to okularami, które mają słabą moc soczewek, niezgrabnie przylegają do twarzy, ponieważ nie są odpowiednio dopasowane i na pewno nie trwają zbyt długo. Konsumenci, którzy decydują się na zakup takich okularów zwykle działają pod wpływem impulsu, ponieważ potrzebują okularów teraz by szybko poprawić obraz, nie zdając sobie sprawy, że prawdopodobnie potrzebowali pary okularów już kilka lat wcześniej. 

Okulary komputerowe: Czym się różnią od okularów do czytania?

Okulary komputerowe to określenie okularów zaprojektowanych w celu zapewnienia najlepszych warunków podczas pracy przed ekranem. Okulary są starannie mierzone w stosunku do odległości od ekranu, co odróżnia je od zwykłych okularów, soczewek kontaktowych i okularów do czytania, które w związku z tym nie działają optymalnie do użytku na ekranie.

Jednak wielu korzysta ze zwykłych okularów do czytania, siedząc przed ekranem komputera, ale chociaż mogą rozwiązać problem czytania tego, co jest na ekranie, nie można ich zaklasyfikować jako prawdziwe okulary komputerowe.

Okulary Minus: Co to są okulary Minus?

Minus okulary są produkowane na krótkowzroczność. Im wyższa liczba, tym większa jest siła w okularach, co oznacza, że ​​okulary o wytrzymałości minus -3,0 mają większą wytrzymałość w okularach niż okulary minus -2,0.

Im wyższa siłę masz w soczewce, tym bardziej jest ona zakrzywiona. Na naszej stronie oferujemy duży wybór mocnych szkieł, które zostały wymierzone i oszacowane przez naszych doświadczonych optyków. 

Okulary Plus czy Minus?

Znak minus na okularach oznacza, że jesteś krótkowidzem, więc Twoje okulary pomagają przybliżać objekty i poprawiają adaptację. 

Znak plus oznacza, że jesteś dalekowzroczny, więc Twoje okulary pomagają przesuwać objekty dalej i zmniejszają adaptację.

Okulary przeciwsłoneczne z siłą?

Okulary przeciwsłoneczne z silą działają jak zwykłe okulary do czytania - tylko z przyciemnianym szkłem. Są idealne, gdy jesteś na wakacjach w słońcu i chcesz przeczytać dobrą książkę lub zobaczyć, co jest w menu.

Nie wszyscy wiedzą o rozwiązaniu, w którym zwykłe okulary są zabarwione i chronione przed promieniowaniem UV, więc wiele osób nosi jednocześnie zarówno okulary do czytania, jak i okulary przeciwsłoneczne. Jeśli spotkasz jednego z nich na swojej drodze, przekaż dobrą wiadomość, że takie okulary może znaleźć u nas!

Okulary Turtle (żółw): Czym są?

Nasza kolekcja Turtle składa się z wielu popularnych modeli, które są bardzo pożądane w naszej ofercie. Ta kolekcja jest wszechstronna i pełna stylowych klasyków, które można stylizować na każdą okazję zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Kolekcja żółwiowych okularów do czytania występuje w kilku różnych odcieniach. Mamy zarówno żółwia jasnego, jak i ciemnego, które są dodatkowo piękne w kolorze, jak i głębokie we wzorach, ale wyglądają zupełnie inaczej.

Nasze okulary Turtle do czytania stały się również modne jako okulary retro, a nasze lżejsze okrągłe okulary są szczególnie popularne wśród kobiet i mężczyzn, którzy szukają wysokiej jakości okularów inspirowanych stylem vintage.

Popularne mity o okularach do czytania?

Dwa częste powody, dla których ludzie niesłusznie zakładają, że ich wzrok się pogarsza, gdy zaczynają używać okularów do czytania, to fakt, że wada wzroku ulega zmianie w okresie noszenia okularów do czytania przez co okulary kojarzą się z pogarszającym wzrokiem. Drugim powodem jest fakt, że osoby używające okularów do czytania dostosowują się do wyraźnego widzenia tekstu, lecz gdy tylko spróbują czytać bez nich, mogą odczuwać dyskomfort - w ten sposób obwiniając okulary o kontrast doświadczany przez nieskorygowane i poprawione widzenie.

Prezbiopia: Co to jest prezbiopia?

Termin stopniowej utraty zdolności skupiania się na gęstych obiektach. Jest to naturalny proces, który rozpoczyna się wraz z wiekiem, kiedy soczewka oka staje się sztywniejsza.

Pręty elastyczne: Co to są pręty elastyczne?

Elastyczne pręty zastosowane są w naszych okularach by pomóc w dostosowaniu ich do wielkości głowy. Dzięki temu noszenie okularów do czytania jest znacznie wygodniejsze a okulary są dopasowane.

Soczewki o jednej mocy: Czym są?

To okulary o tej samej sile soczewki w całym szkle. Ten rodzaj okularów nosi również nazwę gotowych szkieł, ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, są one wytwarzane przed zakupem.

Szerokie okulary do czytania: Czy one są dla mnie?

Nasze głowy i twarze mają wiele różnych kształtów. Oznacza to, że wszyscy mamy różne wymagania kiedy chodzi o okulary. Szczególnie jeśli potrzebujesz stałej, łatwej regulacji szerokości, szersze okulary mogą być dla Ciebie lepszą opcją. Szerokie okulary są wyposażone w elastyczne paski, które wygodnie dopasowują się do wielkości głowy, a jeśli potrzebujesz wyjątkowo więcej miejsca na regulację to zaprojektowaliśmy kilka wyjątkowo szerokich modeli. 

Jeśli nie masz pewności, które okulary pasują do Twojego kształtu głowy lub osobistego stylu, wypróbuj nasz przewodnik. 

Tanie okulary do czytania: Gdzie mogę kupić tanie okulary do czytania?

Tanie okulary do czytania można kupić w wielu miejscach. Duża część okularów jest sprzedawana na stacjach benzynowych, w aptekach i supermarketach. Niestety często istnieje związek między ceną a jakością, co można doświadczyć w sklepach, które nie specjalizują się w tej branży.

Tak!

To uczucie, gdy odbierasz okulary ze skrzynki pocztowej, na lokalnej poczcie lub prosto spod drzwi. W końcu znalazłeś dostawcę okularów do czytania, które świetnie wyglądają, są odpowiednie do noszenia i nie są zbyt drogie. Okulary ze stacji benzynowej należą do przeszłości.

Wytrzymałość na rozciąganie: Co to jest wytrzymałość na rozciąganie?

Wytrzymałość na rozciąganie jest wyrazem zdolności okularów do wytrzymywania codziennych zadrapań i zużycia. Wytrzymałość na rozciąganie jest różna w zależności od rodzaju zastosowanych soczewek i może zostać znacznie zwiększona poprzez utwardzenie soczewek.

Z czego wykonane są okulary do czytania?

Soczewki okularów do czytania są wykonane ze starannie wybranych tworzyw sztucznych. Nasze ramy są dostepne w różnorodnych kształtach, kolorach i materiałach. Kluczowe materiały do naszych opraw to biodegradowalny octan celulozy, elegancka stal nierdzewna lub lekka guma. 

7 lat

To jest szacowany czas, który mija osobom, które po raz pierwszy zdają sobie sprawę, że potrzebują okularów do czytania, lecz kontynuują bez ich kupowania. Dla niektórych impulsywny zakup szybkich okularów na stacji benzynowej staje się niepokojąco trwalszy niż planowano, dlatego chcemy to zmienić. Pracujemy nad przełamaniem barier, które istnieją, jeśli chodzi o testowanie oczu i zakup pierwszej pary okularów do czytania.

Nasz internetowy test wzroku umożliwia szybkie, łatwe i częste przeprowadzanie testu, aby sprawdzić, czy potrzebujesz okularów lub która moc soczewki jest dla Ciebie najlepsza. Nasza wirtualna przymierzalnia pozwala Ci wyobrazić sobie, jak będą wyglądać, a wszystko to możesz zrobić w zaciszu własnego domu i przeglądać całą naszą kolekcję, aby znaleźć idealną parę.